|
dzisiaj: 29, wczoraj: 58
ogółem: 784 208
statystyki szczegółowe
ZAPRASZAMY KIBICÓW, RODZICÓW I SYMPATYKÓW PIŁKI NOŻNEJ NA ROZGRYWKI TURNIEJU
im. DARKA BUDNIOKA
pod HONOROWYM PATRONATEM WOJEWODY ŚLĄSKIEGO i PREZYDENTA MIASTA ŻORY
21-22.08.2013. Juniorzy młodsi r. 1998 i trampkarze starsi r. 2000 - boisko ZS 6 Żory i boisko Polaris Żory
23.08.2013. Orliki r. 2004 - boisko ZS 6 Żory
24.08.2013. Młodziki r. 2002 - boisko ZS 6 Żory
W rozwinięciu aktualne (po zmianach) harmonogramy gier poszczególnych kategorii i wyniki rozegranych spotkań:
III Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka
pod Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego
i Prezydenta Miasta Żory
Rocznik 1998 i mł.
Żory – 21-22.08.2013r.
1.MKS Żory 1998 4. KS Polonia Łaziska Górne 1999
2. MKS Żory 1999 5. Rozwój Katowice
3. KS Polonia Łaziska Górne 6. Unia Racibórz
Środa 21.08.2013r
9.00 Odprawa techniczna trenerów i kierowników
1. 09.30 MKS Żory – Unia Racibórz 4 - 0
2. 09.30 Polonia Łaziska G. – Polonia Łaziska G 1999 2 - 1
10.45 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
3. 12.00 Rozwój Katowice – Unia Racibórz 2 - 0
4. 12.00 Polonia Łaziska G 1999 – MKS Żory 0 - 6
5. 14.00 MKS Żory 1999 –Rozwój Katowice 0 - 5
6. 14.00 Polonia Łaziska G – Unia Racibórz 6 - 0
7. 16.00 Rozwój Katowice – Polonia Łaziska G 0 - 3
8. 16.00 MKS Żory 1999 - Polonia Łaziska G 1999 2 - 4
Czwartek 22.08.2013r
9. 09.30 MKS Żory - Polonia Łaziska G Boisko ZS 6
10. 10.30 MKS Żory 1999 – Unia Racibórz Boisko ZS 6
11. 11.30 Rozwój Katowice – MKS Żory Boisko ZS 6
12. 12.30 MKS Żory 1999 – Polonia Łaziska G Boisko ZS 6
13. 13.30 Rozwój Katowice – Polonia Łaziska G 1999 Boisko ZS 6
14. 14.30 MKS Żory 1999 - MKS Żory Boisko ZS 6
15. 15.30 Polonia Łaziska G 1999 – Unia Racibórz Boisko ZS 6
16.30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU dla rocznika 1998
Środa 21.08.2013r
10.15 Odprawa techniczna trenerów i kierowników
10.45 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
1. 11.00 MKS Żory 2000 – MKS Żory 2001 7 - 0
2. 11.00 KS Polonia Łaziska Górne – MKS Żory III 5 - 0
3. 13.00 MKS Żory 2001 – KS Polonia Łaziska 1 - 0
4. 13.00 MKS Żory 2000 – MKS Żory III 3 - 0
5. 15.00 MKS Żory III – MKS Żory 2001 2 - 5
6. 15.00 MKS Żory 2000 - Polonia Łaziska 2 - 1
16.00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU dla rocznika 2000:
I miejsce - MKS Żory 2000
II miejsce - MKS Żory 2001
III miejsce - Polonia Łaziska
IV miejsce - MKS Żory III
Król strzelców - Paweł Pasko (MKS) - 4 bramki.
Najlepszy bramkarz - Patryk Muszyński (MKS)
Najlepszy zawodnik - Kamil Karpowicz (Polonia)
8.45 Odprawa techniczna trenerów i kierowników
9.15 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
1. 09.30 MKS Żory – MKS Żory II
2. 09.30 UKS Szopienice – Iskra Pszczyna
3. 09.30 Rekord Bielsko Biała – KS Polonia Łaziska Górne
4. 10.30 Rekord Bielsko Biała – MKS Żory II
5. 10.30 Iskra Pszczyna – KS Polonia Łaziska Górne
6. 10.30 MKS Żory – UKS Szopienice
7. 11.30 Iskra Pszczyna – MKS Żory
8. 11.30 UKS Szopienice – Rekord Bielsko Biała
9. 11.30 KS Polonia Łaziska Górne – MKS Żory II
10. 12.30 MKS Żory – Rekord Bielsko Biała
11. 12.30 Iskra Pszczyna – MKS Żory II
12. 12.30 UKS Szopienice – KS Polonia Łaziska Górne
13. 13.30 KS Polonia Łaziska Górne – MKS Żory II
14. 13.30 MKS Żory II – UKS Szopienice
15. 13.30 Rekord Bielsko Biała – Iskra Pszczyna
14.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU dla rocznika 2004 i mł.
8.45 Odprawa techniczna trenerów i kierowników
9.15 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
1. 09.30 MKS Żory 2003 – MKS Żory 2002 :
2. 09.30 Czarne Świerklany – KS Polonia Łaziska Górne :
3. 10.30 Jedność Jejkowice – MKS Żory 2003 :
4. 10.30 Czarne Świerklany – MKS Żory 2002 :
5. 11.30 KS Polonia Łaziska Górne – Jedność Jejkowice :
6. 11.30 MKS Żory 2003– Czarne Świerklany :
7. 12.30 MKS Żory 2002 – Polonia Łaziska Górne :
8. 12.30 Czarne Świerklany – Jedność Jejkowice :
9. 13.30 MKS Żory 2003– Polonia Łaziska Górne :
10. 13.30 MKS Żory 2002 – Jedność Jejkowice :
14.30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU dla rocznika 2002 i mł.
16.00 - mecz przyjaciół , znajomych i kolegów Darka Budnioka
1. RODZICE ZAWODNIKÓW
2. Urząd Miasta Żory
3. Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach
4. Garden Stones, Żory, ul. Pszczyńska 52 B
5. Techkol - Technika Kolejowa, Świdnica, ul. Westerplatte 72/110
6. FHU Wektor, Mirosław Brych, Żory, ul. Pszczyńska 52 B
7. JBG-2 Warszowice, Gajowa 5
8. Euro - Mix Żory, ul. Boczna 6
9. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żorach
10. Spoiwex Żory, ul. Boczna 6
11. Implanty Rafał Grząśko, Żory ul. Sądowa 15/2
12. Wegar Sp. z o.o. Wodzisław Śląski, ul. Młodzieżowa 9
13. Centrum Medyczne - Provita, Robert Trybulski, Żory, Al. Zjednoczonej Europy 37
14. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach
15. PRINT - MEDIA, Żory, ul. Kościuszki
16. GAME BIS , Żory, ul. Dworcowa 23
17. Sieć Sklepów MIX Żory
18. Silver-Scrap Sp. z o.o. Jastrzębie, ul. Wesoła 3
19. Piekarnia Rehlis S. J., Żory, os. Sikorskiego 15
20. Bank Spółdzielczy w Żorach
I TY MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO TEJ LISTY
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY !!!
|