|
dzisiaj: 34, wczoraj: 58
ogółem: 784 213
statystyki szczegółowe
W rundzie jesiennej 2016, w rozgrywkach ligowych drużyny MKS Żory zajęły następujące miejsca:
1. MKS ŻORY SENIORZY - KLASA A - PODOKRĘG RYBNIK - XVII MIEJSCE
2. MKS ŻORY JUNIORZY MŁODSI (2000/2001) - III WOJEWÓDZKA LIGA - GRUPA 2 - VI MIEJSCE
3. MKS ŻORY TRAMPKARZE (2002) - III WOJEWÓDZKA LIGA - GRUPA 3 - III MIEJSCE
4. MKS ŻORY TRAMPKARZE MŁODSI (2003) - I WOJEWÓDZKA LIGA - IV MIEJSCE
5. MKS II ŻORY TRAMPKARZE MŁODSI (2003) - III WOJEWÓDZKA LIGA - GRUPA 3 - III MIEJSCE
6. MKS ŻORY MŁODZIKI (2004) - II WOJEWÓDZKA LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA - V MIEJSCE
7. MKS II ŻORY MŁODZIKI (2004) - III WOJEWÓDZKA LIGA - GRUPA 3 - II MIEJSCE
8. MKS ŻORY MŁODZIKI MŁODSI (2005) - PODOKRĘGOWA LIGA - GRUPA A - III MIEJSCE
9. MKS II ŻORY MŁODZIKI MŁODSI (2005) - PODOKRĘGOWA LIGA - GRUPA B - II MIEJSCE
10. MKS ŻORY ORLIKI (2006) - PODOKRĘGOWA LIGA - GRUPA A - V MIEJSCE
11. MKS II ŻORY ORLIKI (2006) - PODOKRĘGOWA LIGA - GRUPA C - IV MIEJSCE
12. MKS ŻORY ORLIKI MŁODSI (2007) - PODOKRĘGOWA LIGA - GRUPA C - IV MIEJSCE
13. MKS II ŻORY ORLIKI MŁODSI (2007) - PODOKRĘGOWA LIGA - GRUPA F - IV MIEJSCE
Wyniki w rozwinięciu ...
Szczegóły na podstronach poszczególnych roczników ...
WYNIKI DRUŻYN MKS ŻORY:
1. MKS SENIORZY
13.08.2016 Górnik Radlin - MKS 'S 3:0
15.08.2016 MKS 'S - Start Mszana 0:0
20.08.2016 MKS 'S - Zuch Orzepowice 3:0
27.08.2016 MKS 'S - Sygnały Gotartowice 3:4
04.09.2016 Zryw Jastrzębie Bzie - MKS 'S 2:1
10.09.2016 Płomień Połomia - MKS 'S 12:2
17.09.2016 MKS 'S - Górnik Boguszowice 0:3
24.09.2016 Pierwszy Chwałowice - MKS 'S 3:0
01.10.2016 MKS ' S - MKS 32 Radziejów 1:5
09.10.2016 LKS Baranowice - MKS 'S 2:0
15.10.2016 MKS 'S - Jedność Grabownia 1:3
22.10.2016 Wicher Wilchwy - MKS 'S 3:1
29.10.2016 MKS 'S - MKS Czerwionka 0:3
05.11.2016 Jedność Jejkowice - MKS 'S 5:2
11.11.2016 MKS 'S - Polonia Niewiadom 5:1
13.11.2016 Płomień Ochojec - MKS 'S 0:4
19.11.2016 MKS 'S - KP Kamień 1:2
2. MKS JUNIORZY MŁODSI
27.08.2016 MKS '00/01 - Sygnały Gotartowice 1:4
03.09.2016 ROW 1964 Rybnik II - MKS '00/01 0:3
10.09.2016 MKS '00/01 - Granica Ruptawa 3:1
14.09.2016 Naprzód Rydułtowy - MKS '00/01 1:4
17.09.2016 MKS '00/01 - Forteca Świerklany 0:2
25.09.2016 Górnik Radlin - MKS '00/01 5:0
28.09.2016 MKS '00/01 - MKP Odra Wodzisław II 1:3
02.10.2016 Sygnały Gotartowice - MKS '00/01 4:1
09.10.2016 MKS '00/01 - ROW 1964 Rybnik 1:1
16.10.2016 Granica Ruptawa - MKS '00/01 6:2
22.10.2016 MKS '00/01 - Naprzód Rydułtowy 3:2
30.10.2016 Forteca Świerklany - MKS '00/01 1:0
05.11.2016 MKS '00/01 - Górnik Radlin 3:3
13.11.2016 MKP Odra Wodzisław - MKS '00/01 6:0
3. MKS TRAMPKARZE
03.09.2016 Dąb Dębieńsko - MKS '02 1:6
07.09.2016 MKS '02 - Ikar Racibórz 5:2
10.09.2016 MKS '02 - Jedność Jejkowice 0:3
17.09.2016 MKS '02 - MKS 32 Radziejów 2:3
24.09.2016 Naprzód Czyżowice - MKS '02 9:1
27.09.2016 MKS '02 - Wicher Wilchwy 4:2
01.10.2016 Ikar Racibórz - MKS '02 0:10
08.10.2016 MKS '02 - Dąb Dębieńsko 13:2
15.10.2016 Jedność Jejkowice - MKS '02 4:0
29.10.2016 MKS 32 Radziejów - MKS '02 4:6
05.11.2016 MKS '02 - Naprzód Czyżowice 1:7
12.11.2016 Wicher Wilchwy - MKS '02 0:3
4. MKS TRAMPKARZE MŁODSI
27.08.2016 Raków Częstochowa - MKS '03 3:0
03.09.2016 MKS '03 - Rozwój Katowice 1:3
07.09.2016 Tyski Sport - MKS '03 1:2
10.09.2016 Skra Częstochowa - MKS '03 3:2
18.09.2016 MKS '03 - MOSiR Jastrzębie 10:0
21.09.2016 Podbeskidzie Bielsko Biała - MKS '03 1:3
24.09.2016 MKS '03 - Zagłębie Sosnowiec 2:3
02.10.2016 MKS '03 - Raków Częstochowa 2:1
08.10.2016 Rozwój Katowice - MKS '03 2:0
16.10.2016 MKS '03 - APN Tychy 3:3
22.10.2016 MKS '03 - Skra Częstochowa 1:1
29.10.2016 MOSiR Jastrzębie - MKS '03 1:12
03.11.2016 MKS '03 - Podbeskidzie Bielsko Biała 3:1
12.11.2016 Zagłębie Sosnowiec - MKS '03 1:1
4. MKS II - TRAMPKARZE MŁODSI
28.08.2016 MKS II '03 - Górnik Radlin 4:3
03.09.2016 Gracz Lyski - MKS II '03 5:6
11.09.2016 MKS II '03 - LKS Tworków 1:3
17.09.2016 Naprzód Rydułtowy - MKS II '03 1:2
20.09.2016 MKS II '03 - Gosław Jedłownik 2:0
24.09.2016 MKS II '03 - Pierwszy Chwałowice 6:1
27.09.2016 Forteca Świerklany - MKS II '03 0:6
01.10.2016 Górnik Radlin - MKS II '03 7:3
08.10.2016 MKS II '03 - UKS Gracz Lyski 4:1
15.10.2016 LKS Tworków - MKS II '03 2:1
22.10.2016 Gosław Jedłownik - MKS II '03 4:1
29.10.2016 MKS II '03 - Naprzód Rydułtowy 1:0
05.11.2016 Pierwszy Chwałowice - MKS II '03 0:1
12.11.2016 MKS II '03 - Forteca Świerklany 7:0
5. MKS MŁODZIKI
31.08.2016 APN Żywiec - MKS Żory '04 1:5
07.09.2016 RKP Rybnik - MKS '04 0:0
10.09.2016 MKS '04 - Iskra Pszczyna 1:1
14.09.2016 Lukam Skoczów - MKS '04 - LKS 4:1
24.09.2016 MKS '04 - MKP Odra Wodzisław 2:0
28.09.2016 APN Tychy - MKS '04 3:2
01.10.2016 MKS '04 - APN Żywiec 6:0
15.10.2016 MKS '04 - RKP ROW Rybnik 0:1
23.10.2016 Iskra Pszczyna - MKS '04 2:4
29.10.2016 MKS '04 - Lukam Skoczów 1:1
06.11.2016 MKS '04 - APN Tychy 1:1
13.11.2016 MKP Odra Wodzisław - MKS '04 3:1
6. MKS II - MŁODZIKI
03.09.2016 Naprzód Rydułtowy - MKS II '04 0:7
10.09.2016 MOSiR Jastrzębie - MKS II '04 6:0
17.09.2016 MKS II '04 - Gosław Jedłownik 2:0
24.09.2016 Unia Racibórz II - MKS II '04 3:2
02.10.2016 MKS II '04 - Orzeł Moszczenica 10:2
08.10.2016 MKS II '04 - Naprzód Rydułtowy 5:1
16.10.2016 MKS II '04 - MOSiR Jastrzębie 1:3
22.10.2016 Gosław Jedłownik - MKS II '04 0:3
30.10.2016 MKS II '04 - Unia Racibórz II 4:3
05.11.2016 Orzeł Moszczenica - MKS II '04 0:0
7. MKS MŁODZIKI MŁODSI
03.09.2016 MKS '05 - Foreca Świerklany II 2:3
10.09.2016 RKP ROW Rybnik - MKS '05 1:1
17.09.2016 MKS '05 - Górnik Radlin 1:1
01.10.2016 MKS '05 - Naprzód Rydułtowy 1:3
06.10.2016 SKF Rowień - MKS '05 1:2
10.10.2016 Forteca Świerklany II - MKS '05 0:4
15.10.2016 MKS '05 - RKP ROW Rybnik II 7:1
22.10.2016 Górnik Radlin - MKS '05 3:1
29.10.2016 MKS '05 - SKF Rowień 4:0
05.11.2016 Naprzód Rydułtowy - MKS '05 1:4
8. MKS II - MŁODZIKI MŁODSI
03.09.2016 Płomień Ochojec - MKS II '05 2:4
10.09.2016 MKS II '05 - KS Świerklany II 4:1
19.09.2016 LKS Rój - MKS II '05 1:8
24.09.2016 MKS II '05 - Orzeł Moszczenica 5:0
01.10.2016 Rymer Rybnik - MKS II '05 3:2
08.10.2016 MKS II '05 - Płomień Ochojec 11:0
15.10.2016 KS Świerklany - MKS II'05 1:5
22.10.2016 MKS II '05 - LKS Rój 2:2
29.10.2016 Orzeł Moszczenica - MKS II '05 1:3
05.11.2016 MKS II '05 - Rymer Rybnik 0:1
5. MKS ORLIKI
03.09.2016 MKS '06 - MOSiR Jastrzębie 3:2
10.09.2016 MKS '06 - Unia Racibórz 1:7
17.09.2016 MKP Odra Wodzisław - MKS '06 7:2
24.09.2016 MKS '06 - Naprzód Rydułtowy 3:1
01.10.2016 RKP ROW Rybnik - MKS '06 5:0
08.10.2016 MOSiR Jastrzębie - MKS '06 8:1
15.10.2016 Unia Racibórz - MKS '06 10:2
22.10.2016 MKS '06 - MKP Odra Wodzisław 2:6
29.10.2016 Naprzód Rydułtowy - MKS '06 2:0
05.11.2016 MKS '06 - RKP ROW Rybnik 3:4
6. MKS II - ORLIKI
03.09.2016 MKS II '06 - Jedność Jejkowice 1:6
17.09.2016 MKS II '06 - Orzeł Palowice 0:13
24.09.2016 MOSiR II Jastrzębie - MKS II '06 10:7
01.10.2016 MKS II '06 - LKS Baranowice 4:2
08.10.2016 Jedność Jejkowice - MKS II '06 6:5
22.10.2016 Orzeł Palowice - MKS II '06 18:1
29.10.2016 MKS II '06 - MOSiR Jastrzębie 1:6
05.11.2016 LKS Baranowice - MKS II '06 0:3
1. RODZICE ZAWODNIKÓW
2. Urząd Miasta Żory
3. Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach
4. Garden Stones, Żory, ul. Pszczyńska 52 B
5. Techkol - Technika Kolejowa, Świdnica, ul. Westerplatte 72/110
6. FHU Wektor, Mirosław Brych, Żory, ul. Pszczyńska 52 B
7. JBG-2 Warszowice, Gajowa 5
8. Euro - Mix Żory, ul. Boczna 6
9. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żorach
10. Spoiwex Żory, ul. Boczna 6
11. Implanty Rafał Grząśko, Żory ul. Sądowa 15/2
12. Wegar Sp. z o.o. Wodzisław Śląski, ul. Młodzieżowa 9
13. Centrum Medyczne - Provita, Robert Trybulski, Żory, Al. Zjednoczonej Europy 37
14. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach
15. PRINT - MEDIA, Żory, ul. Kościuszki
16. GAME BIS , Żory, ul. Dworcowa 23
17. Sieć Sklepów MIX Żory
18. Silver-Scrap Sp. z o.o. Jastrzębie, ul. Wesoła 3
19. Piekarnia Rehlis S. J., Żory, os. Sikorskiego 15
20. Bank Spółdzielczy w Żorach
I TY MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO TEJ LISTY
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY !!!
|